Časopis Chvilka pro tebe z portfolia mediální skupiny MAFRA vydává unikátní speciál „Na lovu“

  11:12

Týdeník Chvilka pro tebe mediální skupiny MAFRA v rámci spolupráce s TV Nova připravil speciál pro fanoušky soutěžního pořadu „Na lovu“. Čtenáře nechá nahlédnout do zákulisí této úspěšné televizní soutěže. Nabídne mimo jiné pohledy za kameru, do maskérny i kostymérny, trefné momentky z natáčení, zajímavé rozhovory s lovci a moderátorem Ondřejem Sokolem, osobní rekordy soutěžících, lovců i moderátora, vtipné hlášky nebo kvízy na tělo pro lovce. 68 stránkový speciál Na lovu bude v prodeji od 26. dubna 2023.

Jedná se o další ze společných projektů vydavatelského domu MAFRA s televizními stanicemi, v nichž se snaží přenášet úspěšné a divácky oblíbené televizní formáty do tištěné podoby.

„Napětí, vědomosti, vtipné komentáře i špičkování, které každý všední podvečer baví více než 600 tisíc televizních diváků pořadu, si nyní mohou dopřát i naši čtenáři díky speciálnímu vydání Na lovu,“ říká Dana Vajglová, Publisherka časopisu Chvilka pro tebe.

A jako bonbónek na závěr nebudou chybět ani skvělé soutěže - díky jedné z nich se mohou čtenáři speciálu „Na lovu“ ocitnout mezi lovci, a to prostřednictvím osobního setkání v prostorách kulinárního studia MAFRA, kde na soutěžící čeká opravdový hospodský kvíz.

Speciál časopisu Chvilka pro tebe „Na lovu“ vychází už ve středu 26. dubna 2023 za cenu 34,90 Kč.