Aplikace Portmonka mediální skupiny MAFRA má další výhodu pro své uživatele. Do nabídky přidává platební metodu Masterpass

  11:01aktualizováno  11:03

Úspěšná aplikace Portmonka, která se řadí mezi TOP české aplikace v oboru a stala se Mobilní aplikací roku 2017 v kategorii Životní styl, spojila síly se společností Mastercard a přichází s dalším rozšířením nabídky pro své uživatele. V hlavním menu Portmonky nyní nově naleznou tzv. deeplink na mobilní platební aplikaci Masterpass, která funguje jako adekvátní náhrada fyzické platební karty. Uživatelé Portmonky tak budou mít k platebním kartám rychlý a pohodlný přístup - stačí v aplikaci stisknout jediné tlačítko.

U prodejců zapojených do programu Masterpass tak lze zaplatit nákupy jednoduše a rychle bez potřeby hotovosti. Postačí naskenovat QR kód mobilním zařízením.

„Aplikace Portmonka je primárně určena pro správu věrnostních karet, díky nimž uživatelé mohou ušetřit při nákupu v kamenném obchodě. V Portmonce najdou i slevové kupony a promo akce prodejců, na které včas upozorní tzv. push notifikace,“ říká Maxim Kratochvíl, produktový manažer Portmonky, a dodává: „Díky implementaci platební aplikace Masterpass budou nově moci využívat i další funkce a výhody, jako například uplatnit svoji věrnostní kartu z Portmonky u zapojených prodejců a rovnou přejít k platbě prostřednictvím deeplinku.“

Výhody aplikace Portmonka objeví v průměru více než 3 000 nových uživatelů týdně a na měsíční bázi ji využívá již více než 100 000 uživatelů. V současnosti je v aplikaci registrováno více než 3 250 000 věrnostních karet, které nepřekáží v peněžence, a více než 250 přednastavených partnerských karet, které mohou uživatelé zadat na pár kliknutí.

O aplikaci Portmonka

První česká aplikace pro správu věrnostních karet fungující na mobilních telefonech s operačním systémem Android a iOS.

Mobilní aplikace Portmonka uživatelům umožňuje naskenovat své věrnostní karty, uložit je do paměti telefonu a při nakupování se prokázat zobrazením čárového kódu karty přímo na displeji mobilního telefonu. Jako jediná aplikace svého druhu navíc staví na sérii bilaterálních dohod mezi provozovatelem a jednotlivými maloobchodními řetězci, které se tak zavazují, že karty uložené v aplikaci Portmonka budou ve své pobočkové síti akceptovat jako plnohodnotnou náhradu vlastních plastových věrnostních karet.

Uživatelé se přes aplikaci Portmonka navíc dostanou k desítkám unikátních slevových akcí nebo se mohou přes aplikaci jednoduše zaregistrovat do některého z partnerských věrnostních programů.

Portmonka pro Android i iOS je ke stažení na webu aplikace www.mojeportmonka.cz