Anketa Esquire Man 2019 časopisu Esquire z portfolia mediální skupiny MAFRA zná své vítěze

  15:38

Už pošesté hlasovali čtenáři pro svého kandidáta v rámci ocenění Esquire Man 2019, které tradičně vyhlašuje lifestylový měsíčník pro muže Esquire. Patnáct nominovaných bylo po třech rozděleno do pěti hlavních kategorií a na webu www.esquireman.cz pro ně hlasovalo téměř 8,5 tisíce lidí. Hlavní cenu získal Heřman Volf – handicapovaný sportovec, který motivuje tělesně postižené i zdravé k aktivitě a překonávání překážek.

Vítězi v jednotlivých kategoriích se stali následující kandidáti:

Kategorie „sport“ – pilot Martin Šonka

Kategorie „human“ – spisovatel a nakladatel Jiří Padevět

Kategorie „byznys“ – majitel agentury Socialsharks Petr Andrýsek

Kategorie „art“ – herec a režisér Jiří Mádl

Kategorie „do 35 let“ – spisovatel Petr Ludwig

Generálním partnerem letošního ocenění je společnost ŠKODA AUTO. Partnery jsou značka piva Krušovice a Jan Becher Pernod Ricard – whisky Chivas Regal.

Slavnostní vyhlášení 6. ročníku ocenění Esquire Man 2019 proběhlo ve středu 13. listopadu 2019 v prostorách pražského Theatre ROYAL za účasti letošních nominovaných i těch z předcházejících ročníků, obchodních partnerů, profesionálů z nejrůznějších oblastí – od fotografů po známé osobnosti. Moderátorské taktovky se ujali herci Vladimír Polívka a Petr Vančura. Hudební vystoupení zajistila skupina No Name.

Za celou dobu trvání ankety Esquire Man bylo na toto ocenění nominováno už celkem 111 zajímavých osobností, které si zaslouží uznání ostatních.