Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hudební televize Óčko

ÓČKO je zábava po celý den
Největší část programu hudební stanice ÓČKA tvoří videoklipy. Přes den k aktuální domácí i zahraniční hity, večer oblíbené retro-hity osmdesátých a devadesátých let. ÓČKO dává ve svém vysílání prostor i lifestylovým pořadům a talk show, např. Mixxxer SHOW, Drzá Diana, Limuzína s Mírou Hejdou či Fashion Time. Součástí vysílání jsou i záznamy koncertů, hudební žebříčky a tematické playlisty. Hudební televize ÓČKO každoročně vyhlašuje své výroční Hudební ceny, jejichž předávání je spojeno s přímým přenosem megakoncertu těch největších českých a slovenských hvězd.
Součástí vysílání jsou i záznamy koncertů. Hudební televize Óčko každoročně vyhlašuje své výroční Hudební ceny, jejichž předávání je spojeno s přímým přenosem megakoncertu těch největších českých a slovenských hvězd.

Interaktivní Óčko
Hudební televize Óčko je také průkopníkem v oblasti interaktivní televize. Diváci ÓČKA mohou dění na obrazovce aktivně ovlivňovat, a to prostřednictvím přímých telefonátů do vysílání, SMS zpráv, živým chatem na Facebooku. ÓČKO je také úspěšné aplikací do chytrých telefonů, tabletů, smart TV a HbbTV. Počet stažených aplikací má největší ze všech českých televizí.

Originální Óčko
Pro ÓČKO je také charakteristická originální a hravá grafika, která přirozeně zdůrazňuje zaměření na mladé publikum.

 Více o televizi Óčko...

Možnosti a ceny reklamy

Koho oslovujeteDůležité informace a dokumenty


Kontakt

Máte-li zájem o reklamu na hudební televizi Óčko, kontaktuje nás na telefonu +420 225 994 511

Hudební televize Óčko

© Copyright 2014 MAFRA, a.s.